Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Między niebem a szatnią - FKS Stal Kraśnik

WYWIADY

Wywiad

11.04.2019; 07:22

Między niebem a szatnią tak wyglądał dzisiejszy mecz wicelidera z Hutnikiem Kraków. Niebo było w pierwszej odsłonie meczu. Dwa gole strzelone gościom z Krakowa i odrobinę nieba i nadzieja na oblejecie liderowania w tabeli. Niestety, ale coś zostało w szatni w przerwie pojedynku, że nie udało się utrzymać korzystnego wyniku w tym spotkaniu.

Wiele meczów, w których któraś z drużyn prowadziła dwa do zera kończyła się jej porażką. Tak stało się dzisiaj w Kraśniku, gdzie nasza Stal pomimo dobrej gry poległa z krakowskim Hutnikiem 2:3.

Stal, która miała wysokie morale po wygranej w poprzedniej kolejce z Koroną II Kielce przystąpiła do meczu z Hutnikiem Kraków z animuszem. Kilka składnych akcji i szybkie objęcie prowadzenia przez miejscowych za sprawą gola zdobytego gola strzałem głową przez Kamila Króla. Po stracie gola goście ruszyli do przodu osiągnęli lekką przewagę a wycofana drużyna Jarosław Pacholarza zaczęła liczyć na kontrę. W 35 minucie znowu strzelałem głową popisał się Kamil Król i zrobiło się sielankowo w szeregach stalowców i na trybunach. Dwubramkowe prowadzenie utrzymało się do końca pierwszej odsłony meczu.

2019/hutnikgaleria_j190.jpeg

W drugiej połowie na murawę wyszły odmienione zespoły. Wszystkie atuty gospodarzy łącznie z dwubramkową zaliczką przestało mieć znaczenie. Hutnik ruszył od pierwszego gwizdka drugiej połowy do ataku. Był stroną przeważającą, jednak do 52’ minuty nie potrafił poważnie zagrozić bramce Stali. Jednak błąd najpierw naszego bramkarza a później stopera zakończył się jedenastką dla gości. Jakub Borusiński zrehabilitował się za błąd broniąc strzał z jedenastu metrów, jednak gapiostwo zawodników Stali pozwoliło na zdobycie gola po dobitce strzałem z ostrego kąta przez Tomasza Kurka. Jeszcze wówczas nic nie zapowiadało katastrofy jaka nastąpiła w dalszej części meczu. Od załamania do euforii. Hutnik Kraków zwietrzył szansę na zdobycz punktową i zaczął grać coraz składniej. W 71’ Patryk Kołodziej zdecydował się na strzał z 30 metrów i zdobył gola na 2:2. Trafienie pierwsza klasa. Zawodnikowi Hutnika wyszedł strzał życia, przy którym Borusiński był bez szans. Po doprowadzeniu do remisu w tym meczu Hutnik dalej naciskał. Niestety, ale nasza drużyna kompletnie się pogubiła. Próbował jednak odgryźć się przyjezdnym i przejąć inicjatywę. Zniweczył to faul Marcina Świecha, który powstrzymywał krakowskiego napastnika sposób nie przepisowy tuż przed polem karnym naszej drużyny. Został za to ukarany drugą żółtą kartką i usiał opuścić plac gry. Chwilę później już było 2:3 dla gości. Dośrodkowanie z rzutu wolnego na trzeciego gola dal przyjezdnych zamienił ponownie Kołodziej. Pomimo ambitnej gry do końcowego gwizdka sędziego Stal nie zdołała odwrócić losów tego meczu. Hutnik Kraków zasłużenie odniósł zwycięstwo w tym meczu.

Stal Kraśnik 2:3 Hutnik Kraków

 Gole: K.Król 9, 36' - P.Kołodziej 71', 76' , Kurek 52'

Stal: Borusiński - Kudriawcew (89' Cygan), Mazurek, Tadrowski, Świech – Kaczmarek, Misiak (82' Zieliński), R.Król, Michalak (63’ Gajewski) – Maj (69’ Skrzyński), K. Król

Kartki Stal: Świech 2xŻK (cz.k 76), Kudriawcew, Misiak, Zieliński, Maj, Mazurek.

Sędziował: Sebastian Godek- KS Rzeszów

Widzów: 500

2017/aaaa_news.jpg

Autor: JacekN

Stal
TABELA III LIGI
/
TABELA I LWJm
 • 1. KS Wiązownica 1 3 3
 • 2. Sokół Sieniawa 1 2 3
 • 3. Sandomierz 1 2 3
 • 4. Korona II Kielce 1 1 3
 • 5. Wisła Puławy 1 1 3
 • 6. Orlęta Radzyń 1 1 3
 • 14. Stal Kraśnik 1 -1 0
 • 1. Chełmianka 0 0 0
 • 2. Orlęta Radzyń 0 0 0
 • 3. Avia Świdnik 0 0 0
 • 4. Tomasovia 0 0 0
 • 5. Górnik II Łęczna 0 0 0
 • 6. Stal Kraśnik jm 0 0 0
 • 7. Widok II SP 51 Lublin 0 0 0
 • 8. Sygnał Lublin 0 0 0
STRZELCY
/
ŻÓŁTE KARTKI
 • 1.Dariusz Cygan1
 • 2.Jakub Borusiński0
 • 3.Kacper Nastałek0
 • 4.Jakub Pacocha0
 • 1.Jarosław Kurkiewicz1
 • 2.Julien Tadrowski1
 • 3.Jakub Borusiński0
 • Jakub Borusiński

  Jakub Borusiński

  21 lat, bramkarz

  MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
 • Paweł Rabin

  Paweł Rabin

  19 lat, bramkarz

  MECZE: 0 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
 • Bartosz Dyszy

  Bartosz Dyszy

  23 lat, obrońca

  MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
 • Jakub Gajewski

  Jakub Gajewski

  20 lat, obrońca

  MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
 • Jakub Pacocha

  Jakub Pacocha

  20 lat, obrońca

  MECZE: 0 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
 • Julien Tadrowski

  Julien Tadrowski

  27 lat, obrońca

  MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 1
 • Przemysław Dwórzyński

  Przemysław Dwórzyński

  22 lat, obrońca

  MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
 • Adrian Kisiel

  Adrian Kisiel

  19 lat, pomocnik

  MECZE: GOLE: ŻÓŁTE KARTKI:
 • Adrian Popiołek

  Adrian Popiołek

  22 lat, pomocnik

  MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
 • Ernest Skrzyński

  Ernest Skrzyński

  20 lat, pomocnik

  MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
 • Jakub Czelej

  Jakub Czelej

  22 lat, pomocnik

  MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
 • Jarosław Kurkiewicz

  Jarosław Kurkiewicz

  19 lat, pomocnik

  MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 1
 • Kacper Wójtowicz

  Kacper Wójtowicz

  18 lat, pomocnik

  MECZE: 0 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
 • Kamil Bartoś

  Kamil Bartoś

  17 lat, pomocnik

  MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
 • Krystian Michalak

  Krystian Michalak

  32 lat, pomocnik

  MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
 • Krystian Pietrzyk

  Krystian Pietrzyk

  0 lat, pomocnik

  MECZE: 0 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
 • Michał Misiak

  Michał Misiak

  23 lat, pomocnik

  MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
 • Adam Zawierucha

  Adam Zawierucha

  23 lat, napastnik

  MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
 • Dariusz Cygan

  Dariusz Cygan

  20 lat, napastnik

  MECZE: 1 GOLE: 1 ŻÓŁTE KARTKI: 0
 • Kacper Nastałek

  Kacper Nastałek

  20 lat, napastnik

  MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0

PARTNER

Lubelskie

SPONSORZY

 • Lubelskie- Smakuj Życie
 • ERKADO
 • Miasto Kraśnik
 • PBF FŁT Kraśnik
 • Fantazja
 • PBI
 • Golińska
 • Julia i Szymon
 • Darex
2007 - 2020 © STALKRASNIK.PL | Projekt: Mateusz Jakubowski | Realizacja: IonicCMS| Bartosz Sławianowski |