15. Norbert Pioś
18. Aleks Aftyka
22. Piotr Kożuchowski

Gole

81' Piotr Kożuchowski

Kartki

90' Mateusz Kompanicki - żółta

Zmiany

46' Hubert Kotowicz -> Michał Budzyński
71' Piotr Kożuchowski -> Paweł Jabkowski
77' Kamil Kocoł -> Aleks Aftyka
82' Przemysław Koszel -> Jakub Gołąb

Gole

3' Adam Nowak 10' Rafał Król 77' Rafał Król

Kartki

37' Michał Misiak - żółta

Zmiany

60' Arkadiusz Adamczuk -> Adam Nowak
86' Anton Lutsyk -> Marcin Świech
89' Jakub Czelej -> Bartłomiej Gąska
90' Daniel Kędra -> Arkadiusz Maj
  • Koniec: (Zwykła) Tak! Tak! Tak! Wygrywamy 3:1 na trudnym terenie w Chełmie! Dziękujemy za uwagę i zapraszamy za tydzień w sobotę na mecz do Kraśnika z Podhalem Nowy Targ.
  • 90: (Zwykła) Nad stadionem coraz ciemniej. Zwycięstwo już coraz bliżej.
  • 90: (Zmiana) Zmiana w Stali. Arka Maja zastępuje Daniel Kędra.
  • 90: (Zwykła) Żółta kartka dla Mateusza Kompanickiego .
  • 90: (Zwykła) Na zegarze 90 minuta. A sędzia dolicza 5 minut.
  • 89: (Zmiana) Zmiana w Stali. Bartek Gąska za Kubę Czeleja.
  • 89: (Zwykła) Arek Maj w świetnej sytuacji, jednak strzela obok słupka.
  • 88: (Zwykła) Tego meczu już raczej nie przegramy, chociaż Chełmianka próbuje atakować.
  • 86: (Zwykła) Zmiana w Stali. Marcin Świech za Antona Lutsyka.
  • 84: (Zwykła) Przed chwilą niebezpiecznie pod bramką Stali, jednak Ciołek broni.
  • 80: (Zwykła) Dziesięć minut do końca i za chwilę kolejne zmiany w Stali.
  • 79: (Zwykła) Coraz ciemniej nad stadionem w Chełmie, a kibice gospodarzy powoli opuszczają stadion.
  • 77: (Bramka) Goooool!!!! Dośrodkowanie Kuby Czeleja i główką trzeciego gola dla Stali zdobywa Rafał Król!! Nie popisał się przy bramce bramkarz Chełmianki.
  • 76: (Zwykła) Chełmianka próbuje co raz rozciągnąć grę, jednak jej podania szybko przejmują zawodnicy Stali.
  • 74: (Zwykła) Stal w okolicach pola karnego Chełmianki stwarza zagrożenie, jednak brakuje tego ostatniego podania.
  • 73: (Zwykła) Stal kontroluje sytuację. Chełmianka próbuje, ale to nie jest ta Chełmianka, jaką pamiętamy z meczu w Kraśniku dwa lata temu, kiedy wygrywała 2:0.
  • 68: (Zwykła) Chełmianka coraz bardziej nieporadna, jednak do końca nie należy jej lekceważyć.
  • 68: (Zwykła) W Chełmie chłodno i pochmurno, ale nie pada. Może jeszcze padnie za to bramka dla Stali?
  • 66: (Zwykła) Od bramki rozpoczyna Chełmianka.
  • 65: (Zwykła) Chełmianka próbuje atakować, jednak jak to było wcześniej nasza obrona na posterunku. Kontratak Stali i rzut rożny.
  • 62: (Zwykła) Nerwowo na boisku. Najpierw uderzony w twarz został Rafał Król, jednak sędzia puścił akcję. Potem groźny strzał gospodarzy z trudem, ale broni nasz bramkarz.
  • 62: (Zwykła) Strzał Michała Wawryszczuka po ziemi broni bramkarz Chełmianki.
  • 60: (Zmiana) Zmiana w Stali. Adama Nowaka zastąpił Arkadiusz Adamczuk
  • 58: (Zwykła) Kamil Kocoł strzela, jednak nie zaskoczył naszego bramkarza.
  • 58: (Zwykła) Rzut wolny dla gospodarzy z około 25 metrów.
  • 56: (Zwykła) W pełnym biegu z około 20 metrów strzela Kuba Czelej, jednak bramkarz Chełmianki broni. Z trudem, ale niestety broni.
  • 55: (Zwykła) Krzysztof Zawiślak zdecydował się na strzał z około 40 metrów. Ale nic poza tym. Piłka daleko od bramki.
  • 54: (Zwykła) Rafał Król minimalnie obok słupka. W dalszym ciągu prowadzimy 2:0.
  • 54: (Zwykła) 25 metr i rzut wolny dla Stali.
  • 54: (Zwykła) Groźne dośrodkowanie Chełmianki, jednak strzał główka minimalnie mija nasza bramkę.
  • 53: (Zwykła) Jak na razie granicą, na której zatrzymuje się atak gospodarzy jest 16 metr. Nic więcej nie są w stanie zrobić.
  • 52: (Zwykła) Chełmianka próbuje kontrataku, ale szybko traci piłkę.
  • 50: (Zwykła) Stal zaczyna powoli atakować.
  • 50: (Zwykła) Szybki przerzut piłki Rafała Króla, jednak Adam Nowak traci piłkę.
  • 48: (Zwykła) Strzela Pietroń, jednak piłka odbija się od spojenia słupka i poprzeczki. Było blisko.
  • 47: (Zwykła) Tuż przed polem karnym faulowany Rafał Król i rzut wolny dla Stali.
  • 47: (Zwykła) Chełmianka rozpoczęła atakami i mamy pierwszy strzał gospodarzy, jednak pewnie piłkę łapie Sebastian Ciołek.
  • 46: (Zwykła) Zaczynamy drugą połowę.
  • Przerwa: (Zwykła) Zawodnicy wychodzą na boisko. Za chwilę druga połowa meczu.
  • Przerwa: (Zwykła) A dziś juniorzy starsi Stali wygrali na wyjeździe z Tęczą 6:1! Brawo!
  • Przerwa: (Zwykła) Koniec pierwszej połowy. Prowadzimy 2:0 po szybkiej końcówce. Niestety w drugiej części pierwszej połowy, mecz stał się bardzo nerwowy i nieciekawy. Zapraszamy za 15 minut.
  • 45: (Zwykła) Strzał Kompanickiego celny, ale zbyt lekki. Ciołek łapie piłkę bez problemu.
  • 45: (Zwykła) Rzut wolny z około 20 metrów dla Chełmianki.
  • 44: (Zwykła) Nieciekawa końcówka pierwszej połowy. I bardzo nerwowa.
  • 43: (Zwykła) Dośrodkowanie / strzał Kuby Gajewskiego broni bramkarz Chełmianki, ale i on fatalnie wybija piłkę i jesteśmy przy piłce.
  • 41: (Zwykła) Początek meczu ciekawy, jednak ostatnie minuty nie porywają kibiców.
  • 40: (Zwykła) Rzut rożny dla Chełmianki, ale pewnie piłkę łapie Ciołek. Niestety po raz drugi później źle wybija piłkę. Aut dla gospodarzy.
  • 39: (Zwykła) Stal kontroluje sytuację na boisku. Trochę pomaga im w tym Chełmianka, która nie potrafi wykonać składnych akcji.
  • 36: (Żółta kartka) Żółta kartki dla Michała Misiaka.
  • 36: (Zwykła) Kolejny atak Stali, ale Arek Maj gubi niestety piłkę.
  • 35: (Zwykła) Na boisku leży jeden z zawodników Chełmianki - Paweł Jabkowski. Przerwa w meczu.
  • 34: (Zwykła) Zamieszanie pod bramką Chełmianki, jednak strzały Króla i Maja zablokowane.
  • 32: (Zwykła) Strzał Pawła Ulicznego na naszą bramkę, jednak bardzo niecelny. Chełmianka nie może znaleźć sposobu na naszą drużynę.
  • 29: (Zwykła) Nasza obrona jak na razie nie do przejścia, jak w Ostrowcu.
  • 28: (Zwykła) Chełmianka coraz groźniej atakuje, jednak albo ich strzały sa bardzo niecelne, albo świetnie spisuje się nasza obrona.
  • 27: (Zwykła) Strzał Chełmianki z 20 metrów, jednak jeden z zawodników gospodarzy główką zmienia kierunek lotu i od bramki rozpocznie Sebastian Ciołek.
  • 25: (Zwykła) Jak na razie jedyne zagrożenie dla Stali to strzał Kompanickiego z rzutu wolnego w 9 minucie.
  • 23: (Zwykła) Stal bardzo ładnie rozgrywa piłkę i jest jak na razie drużyną zdecydowanie lepszą.
  • 20: (Zwykła) Chełmianka na nasze szczęście gra bez pomysłu. Przed chwilą bardzo niecelny strzał zawodnika gospodarzy.
  • 19: (Zwykła) Troszkę nerwowo na 25 metrze, ale wyjaśniamy sytuację. Piłka nasza.
  • 17: (Zwykła) Kolejny raz Kuba Gajewski blokuje dośrodkowanie gospodarzy.
  • 16: (Zwykła) A Wólczanka wygrywa z Hutnikiem Kraków już 5:1
  • 16: (Zwykła) Chełmianka próbuje atakować, ale nasza obrona nie pozwala na zbyt wiele.
  • 15: (Zwykła) Na razie wygląda to bardzo fajnie. Stal nie pozwala Chełmiance na zbyt dużo.
  • 10: (Bramka) Wracamy do relacji. W 10 minucie Rafał Król po podaniu Kuby Czeleja zdobywa drugą bramkę.
  • 8: (Zwykła) Paweł Uliczny faulowany i rzut wolny z około 20 metrów.
  • 8: (Zwykła) Norbert Myszka próbował dośrodkować, ale strzał zablokowany przez Kubę Gajewskiego i rzut rożny dla Chełmianki.
  • 7: (Zwykła) Dośrodkowanie Rafał Króla na pole karne, jednak bramkarz gospodarzy na posterunku.
  • 6: (Zwykła) Chełmianka przy piłce, strzał Pawła Ulicznego pewnie łapie Sebastian Ciołek.
  • 5: (Zwykła) Chełmianka próbuje kontratakować, jednak nie może podejść pod nasze pole karne.
  • 4: (Zwykła) Bardzo dobre rozpoczęcie Stali.
  • 3: (Zwykła) Pierwsze minuty to atak Chełmianki, ale szybki kontratak Stali i 1:0!!!
  • 0: (Zwykła) Zaczynamy mecz!
  • 0: (Zwykła) Zawodnicy wychodzą na boisko.
  • 0: (Zwykła) Kuba Gajewski w pierwszym składzie, więc będzie to dla niego ligowy mecz numer 70 w pierwszej drużynie Stali!
  • 0: (Zwykła) Ciekawy wynik w Wólce Pełkińskiej. Miejscowa Wólczanka prowadzi w 57 minucie z Hutnikiem Kraków (który gra w "10") 3:1.
  • 0: (Zwykła) Witamy z Chełma!!
  • 0: (Zwykła) Najlepszym strzelcem Chełmianki w tym sezonie jest Mateusz Kompanicki, który dotychczas strzelił 10 bramek, na wszystkich 19 jakie drużyna z Chełma zdobyła.
  • 0: (Zwykła) Mecz poprowadzi Mateusz Warzocha z KS Rzeszów. Sędzia ten był arbitrem jednego spotkania Stali - rozegranego 15.04.2015 roku w Żółkiewce, kiedy pokonaliśmy miejscowy Hetman 2:1 (Br.: Karol Hudzik i Adrian Chamera).
  • 0: (Zwykła) Mecz 13 kolejki III ligi grupy IV, pomiędzy Chełmianką Chełm i Stalą Kraśnik rozpocznie się w sobotę 20 października o godzinie 15:30. Zapraszamy do relacji tekstowej na żywo.