23. Kacper Ziółkowski
30. Jakub Kapsa

Gole

Kartki

24' Patryk Cheba - żółta
52' Bartłomiej Smuczyński - żółta
90' Daniel Dybiec - żółta

Zmiany

46' Bartłomiej Smuczyński -> Damian Mężyk
46' Fabian Burzyński -> Patryk Cheba
71' Kamil Dziadowicz -> Włodzimierz Puton
81' Jakub Kapsa -> Michał Grunt
88' Kacper Ziółkowski -> Kamil Bełczowski

Gole

29' Daniel Szewc 34' Arkadiusz Maj

Kartki

Zmiany

20' Arkadiusz Maj -> Filip Drozd
40' Arkadiusz Adamczuk -> Jakub Gajewski
60' Jakub Czelej -> Daniel Szewc
83' Bartłomiej Gąska -> Arkadiusz Maj
85' Michał Misiak -> Adam Nowak
  • Koniec: (Zwykła) Koniec meczu!! Stal wygrywa z KSZO 2:0!!!!! BRAWO!!!!!!!!
  • 89: (Zwykła) Coraz bliżej końca meczu i wygranej Stali. Kto wygra mecz!! STAL!!!!
  • 87: (Zwykła) Za Adama Nowaka na boisku pojawił się Michał Misiak, a w międzyczasie najpierw słupek potem obrońca gospodarzy obronił KSZO przed stratą bramki. To kraśniczanie dziś są lepsi na boisku w Ostrowcu Świętokrzyskim.
  • 84: (Zwykła) Za Arka Maja wchodzi Bartłomiej Gąska. Dzięki Arek!!
  • 82: (Zwykła) Szykuje się zmiana w Stali, gotowy do wejścia Bartłomiej Gąska. Wcześniej zmiana z KSZO. Za Michała Grunta wchodzi Jakub Kapsa.
  • 80: (Zwykła) Stal walczy! Bardzo fajnie wygląda ten mecz dla nas.
  • 76: (Zwykła) 15 minut do końca. Jak na razie wygląda to dobrze. Wygrywamy i kontrolujemy grę.
  • 75: (Zwykła) Groźny strzał Bartłomieja Smuczyńskiego na rzut rożny wybija Sebastian Ciołek. KSZO jednak nie wykorzystało okazji i od bramki zaczyna Stal.
  • 75: (Zwykła) Bardzo ciekawy i szybki mecz w Ostrowcu.
  • 70: (Zwykła) Strzał Radosława Kardasa z trudem, ale broni Seba Ciołek.
  • 68: (Zwykła) I taką Stal chcielibyśmy oglądać. Kolejna akcja, jednak Konrad Zacharski na posterunku.
  • 66: (Zwykła) Na trybuny zostaje odesłany trener bramkarzy KSZO Tomasz Dymanowski.
  • 65: (Zwykła) Arek Maj znów sam na sam, jednak tym razem bramkarz gospodarzy ofiarnie wybija piłkę na rzut rożny. Świetna akcja Stali.
  • 63: (Zwykła) Piękny strzał Króla z 18 metrów minimalnie mija bramkę KSZO.
  • 62: (Zwykła) KSZO cały czas naciera, jednak obrona Stali na nic więcej nie pozwala.
  • 61: (Zmiana) Za Daniela Szewca na boisku Kuba Czelej.
  • 59: (Zwykła) Strzał Mateusza Madej minimalnie mija bramkę Stali.
  • 58: (Zwykła) Bez zarzutu spisuje się dziś obrona Stali.
  • 58: (Zwykła) Za chwilę zmiana w Stali, do wejścia szykuje się Kuba Czelej.
  • 56: (Zwykła) KSZO bardzo zagubione. Stal atakuje, jednak brakuje przysłowiowej "kropki nad i". Sędzia uspokaja ławkę gospodarzy. Bardzo nerwowy mecz.
  • 54: (Zwykła) Arek Maj w świetnej sytuacji sam na sam, jednak obrońca KSZO w ostatniej chwili wybija piłkę na rzut rożny.
  • 52: (Żółta kartka) Bartłomiej Smuczyński bez piłki po gwizdku odpycha zawodnika Stali i zostaje ukarany żółtą kartką.
  • 50: (Zwykła) KSZO wciąż atakuje, ale świetnie spisuje się nasza obrona.
  • 47: (Zwykła) Lepiej rozpoczęło KSZO. Jeden z zawodników Stali niefortunnie wybił piłkę i Sebastian Ciołek z trudem wybija na róg. Nic on jednak nie daje zawodniko gospodarzy i zaczynamy od własnej bramki.
  • 46: (Zwykła) Zaczynamy drugą połowę!
  • Przerwa: (Zwykła) Uraz Kuby Gajewskiego okazał się jednak poważniejszy. Ma rozciętą głowę i jest on obecnie opatrywany w karetce. Przypomnijmy, że zderzył się on głową w polu karnym z zawodnikiem gospodarzy. Trzymaj się Kuba!
  • Przerwa: (Zwykła) Po pierwszych 45 minutach prowadzimy 2:0. O ile początek meczu należał do KSZO, w drugiej części to my lepiej czuliśmy się na boisku, co przypieczętowaliśmy dwoma bramkami. Słyszymy się za 15 minut.
  • 45: (Zwykła) Strzał Damiana Pietronia z rzutu wolnego jednak zatrzymuje się na murze KSZO.
  • 45: (Zwykła) Arkadiusz Adamczuk przeprowadził akcję lewą stroną i został faulowany przed polem karnym.
  • 44: (Zwykła) KSZO próbuje atakować, jednak na nasze szczęście podania są bardzo niecelne.
  • 42: (Zwykła) Groźny strzał Michała Grunta broni nasz bramkarz.
  • 41: (Zwykła) Za kontuzjowanego Kubę Gajewskiego wchodzi Arek Adamczuk. U Kuby jednak wszystko OK. I to najważniejsze!
  • 40: (Zwykła) Damian Pietroń strzela z około 40 metrów i bramkarz gospodarzy z trudem wybija piłkę na rzut rożny.
  • 37: (Zwykła) Rzut rożny dla gości i na boisku leży Kuba Gajewski, który niestety zostaje zniesiony na noszach. Będzie zmiana w Stali.
  • 36: (Zwykła) KSZO próbuje kontratakować, ale nasza obrona jest na miejscu.
  • 34: (Bramka) GOOOOOOOL!!! Arek Maj sam na sam i prowadzimy 2:0!!!!
  • 33: (Zwykła) Stal coraz pewniej czuje się w Ostrowcu w meczu przy sztucznym oświetleniu. Za cztery dni znów zagramy w podobnych warunkach w Puławach w meczu PP.
  • 29: (Bramka) Goooooool! Świetnie w polu karnym odnalazł się Daniel Szewc i prowadzimy 1:0!!!!!!
  • 27: (Zwykła) Na boisku leży faulowany Daniel Szewc, ale po interwencji służb medycznych wraca na boisko.
  • 24: (Żółta kartka) Żółtą kartkę dla KSZO otrzymał Patryk Cheba.
  • 21: (Zwykła) Rzut wolny dla KSZO. Michał Grunt jednak na szczęście niecelnie.
  • 20: (Zwykła) Zmiana w Stali. Filipa Drozda zmienia Arek Maj.
  • 19: (Zwykła) Ernest Skrzyński strzela z 20 metrów, jednak wprost w bramkarza KSZO. W dalszym ciągu w Ostrowcu 0:0.
  • 18: (Zwykła) KSZO coraz pewniej czuje się na boisku, ale i Stal próbuje tworzyć akcje. Przed chwilą jedną z nich, kiedy przy piłce był Adam Nowak przerwali zawodnicy gospodarzy.
  • 16: (Zwykła) Kamil Bełczowski strzela z dystansu, jednak pewnie broni Sebastian Ciołek.
  • 15: (Zwykła) Kolejna groźna akcja KSZO, jednak Damian Pietroń w porę wybija piłkę na polu karnym.
  • 13: (Zwykła) W pierwszych minutach meczu to KSZO uzyskało lekka przewagę. Przed chwilą po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Daniel Dybiec główkuje tuż ponad poprzeczką bramki Stali.
  • 11: (Zwykła) Kolejna akcja KSZO, jednak po dośrodkowaniu Kamil Bełczowski z główki fatalnie pudłuje.
  • 9: (Zwykła) Świetna akcja KSZO, jednak strzał Kamila Łokcia bardzo niecelny.
  • 9: (Zwykła) Na środku boiska upada Daniel Dybiec, gospodarze protestują, ale faulu oczywiście nie było.
  • 6: (Zwykła) Dośrodkowanie KSZO na pole karne, jednak piłka mija bramkę Sebastiana Ciołka w bezpiecznej odległości.
  • 6: (Zwykła) Na polu karnym KSZO leży Rafał Król, który kuśtykając opuszcza boisko, ale wydaje się że wszystko jest ok i Rafał za chwilę wróci na boisko.
  • 5: (Zwykła) Szybka akcja Stali lewą stroną, jednak Nowaka uprzedził obrońca gospodarzy.
  • 4: (Zwykła) Po rzucie rożnym KSZO wybija piłkę.
  • 3: (Zwykła) Akcja Stali, strzał z dystansu Adama Nowaka, jednak piłka wychodzi na rzut rożny.
  • 0: (Zwykła) Pierwszą połowę rozpoczyna Stal! Zaczynamy!
  • 0: (Zwykła) Zawodnicy wychodzą na boisko.
  • 0: (Zwykła) Pozdrowienia dla sympatycznego Pana Spikera, z którym przed chwilą odbyliśmy sympatyczną rozmowę.
  • 0: (Zwykła) Zawodnicy schodzą właśnie do szatni. Za kilka minut zaczynamy!
  • 0: (Zwykła) Witamy z Ostrowca Świętokrzyskiego!
  • 0: (Zwykła) Zapowiadana pogoda na mecz to 15 - 16 stopni i lekki południowy wiatr. Bez opadów.
  • 0: (Zwykła) Mecz sędziować będzie Konrad Kolak z Nowego Sącza. Jest to doświadczony arbiter, dla którego obecny sezon jest dziewiątym w tej klasie rozgrywkowej. Dotychczas prowadził 106 meczów, w których pokazał 503 żółte kartki (średnio więc ok. 5 na mecz), 30 czerwonych i podyktował w sumie 42 rzuty karne.
  • 0: (Zwykła) Mecz rozpocznie się w sobotę, 6 października o godzinie 19:29 na stadionie w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Świętokrzyskiej 11.