Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Terminarz - FKS Stal Kraśnik

Terminarz - IV liga Lubelska - 2017 / 2018

15

Mecz Data Wynik
Lublinianka vs. Górnik II Łęczna 11.11.2017; 11:00
Lewart Lubartów vs. Kłos Chełm 11.11.2017; 12:00
MKS Ryki vs. Roztocze Szczebrz. 11.11.2017; 13:00
Końskowola vs. Stal Kraśnik 11.11.2017; 13:00
Łada Biłgoraj vs. Tomasovia 12.11.2017; 13:00
Eko Różanka vs. Sokół Adamów 12.11.2017; 13:00
Werbkowice vs. Hetman Zamość 12.11.2017; 13:00

14

Mecz Data Wynik
Hetman Zamość vs. Lublinianka 04.11.2017; 12:00
Roztocze Szczebrz. vs. Łada Biłgoraj 05.11.2017; 11:00
Górnik II Łęczna vs. MKS Ryki 05.11.2017; 12:00
Kłos Chełm vs. Victoria Żmudź 05.11.2017; 13:00
Sokół Adamów vs. Końskowola 05.11.2017; 13:00
Stal Kraśnik vs. Werbkowice 05.11.2017; 13:00
Tomasovia vs. Lewart Lubartów 05.11.2017; 13:00

13

Mecz Data Wynik
Łada Biłgoraj vs. Górnik II Łęczna 28.10.2017; 14:00
MKS Ryki vs. Hetman Zamość 28.10.2017; 14:00
Lublinianka vs. Stal Kraśnik 28.10.2017; 14:00
Lewart Lubartów vs. Roztocze Szczebrz. 29.10.2017; 13:00
Werbkowice vs. Sokół Adamów 29.10.2017; 13:00
Tomasovia vs. Kłos Chełm 29.10.2017; 13:30
Eko Różanka vs. Victoria Żmudź 29.10.2017; 13:30

12

Mecz Data Wynik
Hetman Zamość vs. Łada Biłgoraj 21.10.2017; 14:00
Victoria Żmudź vs. Końskowola 22.10.2017; 14:00
Stal Kraśnik vs. MKS Ryki 22.10.2017; 14:00
Górnik II Łęczna vs. Lewart Lubartów 22.10.2017; 14:00
Roztocze Szczebrz. vs. Tomasovia 22.10.2017; 14:00
Kłos Chełm vs. Eko Różanka 22.10.2017; 15:00
Sokół Adamów vs. Lublinianka 22.10.2017; 15:00

11

Mecz Data Wynik
MKS Ryki vs. Sokół Adamów 14.10.2017; 15:00
Roztocze Szczebrz. vs. Kłos Chełm 15.10.2017; 14:00
Tomasovia vs. Górnik II Łęczna 15.10.2017; 14:00
Lewart Lubartów vs. Hetman Zamość 15.10.2017; 14:00
Werbkowice vs. Victoria Żmudź 15.10.2017; 14:00
Końskowola vs. Eko Różanka 15.10.2017; 14:00
Łada Biłgoraj vs. Stal Kraśnik 15.10.2017; 15:00

10

Mecz Data Wynik
Hetman Zamość vs. Tomasovia 07.10.2017; 15:00
Górnik II Łęczna vs. Roztocze Szczebrz. 08.10.2017; 14:00
Eko Różanka vs. Werbkowice 08.10.2017; 15:00
Victoria Żmudź vs. Lublinianka 08.10.2017; 15:00
Sokół Adamów vs. Łada Biłgoraj 08.10.2017; 15:00
Stal Kraśnik vs. Lewart Lubartów 08.10.2017; 15:00
Kłos Chełm vs. Końskowola 08.10.2017; 15:30

9

Mecz Data Wynik
Lewart Lubartów vs. Sokół Adamów 30.09.2017; 15:00
MKS Ryki vs. Victoria Żmudź 30.09.2017; 16:00
Lublinianka vs. Eko Różanka 30.09.2017; 16:00
Roztocze Szczebrz. vs. Hetman Zamość 01.10.2017; 15:00
Tomasovia vs. Stal Kraśnik 01.10.2017; 15:00
Werbkowice vs. Końskowola 01.10.2017; 15:00
Górnik II Łęczna vs. Kłos Chełm 01.10.2017; 16:00

8

Mecz Data Wynik
Hetman Zamość vs. Górnik II Łęczna 23.09.2017; 16:00
Kłos Chełm vs. Werbkowice 24.09.2017; 14:00
Końskowola vs. Lublinianka 24.09.2017; 15:00
Eko Różanka vs. MKS Ryki 24.09.2017; 16:00
Victoria Żmudź vs. Łada Biłgoraj 24.09.2017; 16:00
Sokół Adamów vs. Tomasovia 24.09.2017; 16:00
Stal Kraśnik vs. Roztocze Szczebrz. 24.09.2017; 16:00

7

Mecz Data Wynik
Hetman Zamość vs. Kłos Chełm 16.09.2017; 16:00 0:1
Łada Biłgoraj vs. Eko Różanka 16.09.2017; 16:00 1:1
MKS Ryki vs. Końskowola 16.09.2017; 16:00 1:1
Lublinianka vs. Werbkowice 16.09.2017; 16:00 3:1
Lewart Lubartów vs. Victoria Żmudź 17.09.2017; 15:00 5:1
Górnik II Łęczna vs. Stal Kraśnik 17.09.2017; 16:00 0:5
Roztocze Szczebrz. vs. Sokół Adamów 17.09.2017; 16:00 1:3

6

Mecz Data Wynik
Końskowola vs. Łada Biłgoraj 09.09.2017; 16:00 3:1
Kłos Chełm vs. Lublinianka 09.09.2017; 16:30 0:2
Sokół Adamów vs. Górnik II Łęczna 10.09.2017; 15:00 1:2
Werbkowice vs. MKS Ryki 10.09.2017; 16:00 4:1
Eko Różanka vs. Lewart Lubartów 10.09.2017; 16:00 2:1
Victoria Żmudź vs. Tomasovia 10.09.2017; 16:00 1:3
Stal Kraśnik vs. Hetman Zamość 10.09.2017; 16:00 3:1

5

Mecz Data Wynik
MKS Ryki vs. Lublinianka 01.09.2017; 17:00 2:1
Lewart Lubartów vs. Końskowola 02.09.2017; 13:00 1:2
Stal Kraśnik vs. Kłos Chełm 03.09.2017; 16:00 2:1
Tomasovia vs. Eko Różanka 03.09.2017; 16:00 6:0
Łada Biłgoraj vs. Werbkowice 03.09.2017; 16:00 1:1
Hetman Zamość vs. Sokół Adamów 03.09.2017; 17:00 6:0
Roztocze Szczebrz. vs. Victoria Żmudź 03.09.2017; 17:00 0:0

4

Mecz Data Wynik
Werbkowice vs. Lewart Lubartów 26.08.2017; 12:00 2:1
Lublinianka vs. Łada Biłgoraj 26.08.2017; 16:00 7:1
Końskowola vs. Tomasovia 27.08.2017; 16:00 2:1
Eko Różanka vs. Roztocze Szczebrz. 27.08.2017; 16:00 4:2
Sokół Adamów vs. Stal Kraśnik 27.08.2017; 16:00 1:5
Kłos Chełm vs. MKS Ryki 27.08.2017; 17:00 5:3
Victoria Żmudź vs. Górnik II Łęczna 27.08.2017; 17:00 2:1

3

Mecz Data Wynik
Sokół Adamów vs. Kłos Chełm 19.08.2017; 17:00 3:3
Hetman Zamość vs. Victoria Żmudź 19.08.2017; 17:00 2:1
Górnik II Łęczna vs. Eko Różanka 20.08.2017; 17:00 2:0
Roztocze Szczebrz. vs. Końskowola 20.08.2017; 17:00 0:2
Tomasovia vs. Werbkowice 20.08.2017; 17:00 2:2
Lewart Lubartów vs. Lublinianka 20.08.2017; 17:00 1:1
Łada Biłgoraj vs. MKS Ryki 20.08.2017; 17:00 4:0

2

Mecz Data Wynik
Lublinianka vs. Tomasovia 15.08.2017; 16:00 3:2
Kłos Chełm vs. Łada Biłgoraj 15.08.2017; 17:00 3:2
MKS Ryki vs. Lewart Lubartów 15.08.2017; 17:00 1:4
Werbkowice vs. Roztocze Szczebrz. 15.08.2017; 17:00 2:0
Eko Różanka vs. Hetman Zamość 15.08.2017; 17:00 1:4
Victoria Żmudź vs. Stal Kraśnik 15.08.2017; 17:00 0:3
Końskowola vs. Górnik II Łęczna 15.08.2017; 18:00 2:1

1

Mecz Data Wynik
Górnik II Łęczna vs. Werbkowice 12.08.2017; 11:30 0:2
Stal Kraśnik vs. Eko Różanka 12.08.2017; 16:00 3:1
Sokół Adamów vs. Victoria Żmudź 12.08.2017; 17:00 2:3
Hetman Zamość vs. Końskowola 12.08.2017; 17:00 3:3
Roztocze Szczebrz. vs. Lublinianka 12.08.2017; 17:00 1:1
MKS Ryki vs. Tomasovia 12.08.2017; 17:00 1:2
Lewart Lubartów vs. Łada Biłgoraj 12.08.2017; 17:00 0:1
Filtrowanie
Stal

WYWIADY

Już wkrótce....

12.07.2016; 15:02
TABELA IV LIGI
/
TABELA A-klasy
  • 1. Stal Kraśnik 6 17 18
  • 2. Końskowola 7 7 17
  • 3. Lublinianka 7 10 14
  • 4. Werbkowice 7 6 14
  • 5. Hetman Zamość 6 7 10
  • 6. Tomasovia 6 7 10
  • 7. Kłos Chełm 6 1 10
  • 8. Łada Biłgoraj 7 -4 8
  • 9. Lewart Lubartów 7 3 7
  • 1. Wisła Józefów 5 12 13
  • 2. LKS Stróża 5 7 13
  • 3. Stal II Kraśnik 5 4 10
  • 4. Płomień Trzydnik 5 11 9
  • 5. Unia Wilkołaz 5 6 9
  • 6. Stok Zakrzówek 5 3 9
  • 7. Potok Wielki 5 4 7
  • 8. Perła Borzechów 5 -6 6
  • 9. Iskra Krzemień 5 -1 5
STRZELCY
/
ŻÓŁTE KARTKI
  • 1.Arkadiusz Maj6
  • 2.Rafał Król4
  • 3.Filip Drozd3
  • 4.Ernest Skrzyński3
  • 5.Daniel Szewc2
  • 1.Rafał Król3
  • 2.Adam Orzeł2
  • 3.Patryk Żuber1
  • 4.Damian Falisiewicz1
  • 5.Dawid Szczuka1
  • Łukasz Kijańczuk

    Łukasz Kijańczuk

    22 lat, bramkarz

    MECZE: 6 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Paweł Cholewiński

    Paweł Cholewiński

    28 lat, bramkarz

    MECZE: 1 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Adam Orzeł

    Adam Orzeł

    20 lat, obrońca

    MECZE: 6 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Damian Falisiewicz

    Damian Falisiewicz

    30 lat, obrońca

    MECZE: 6 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Damian Pietroń

    Damian Pietroń

    34 lat, obrońca

    MECZE: 6 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Grzegorz Leziak

    Grzegorz Leziak

    25 lat, obrońca

    MECZE: 1 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Jakub Gajewski

    Jakub Gajewski

    17 lat, obrońca

    MECZE: 5 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Jakub Woźniak

    Jakub Woźniak

    17 lat, obrońca

    MECZE: GOLE: ASYSTY:
  • Mateusz Matysiak

    Mateusz Matysiak

    27 lat, obrońca

    MECZE: 6 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Piotr Chomczyk

    Piotr Chomczyk

    26 lat, obrońca

    MECZE: 5 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Albert Pluder

    Albert Pluder

    18 lat, obrońca

    MECZE: 0 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Anton Lutsyk

    Anton Lutsyk

    30 lat, pomocnik

    MECZE: 5 GOLE: 1 ASYSTY: 0
  • Daniel Szewc

    Daniel Szewc

    32 lat, pomocnik

    MECZE: 6 GOLE: 2 ASYSTY: 0
  • Ernest Skrzyński

    Ernest Skrzyński

    17 lat, pomocnik

    MECZE: 6 GOLE: 3 ASYSTY: 0
  • Marcin Wojtaszek

    Marcin Wojtaszek

    22 lat, pomocnik

    MECZE: 0 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Patryk Żuber

    Patryk Żuber

    24 lat, pomocnik

    MECZE: 4 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Rafał Król

    Rafał Król

    28 lat, pomocnik

    MECZE: 6 GOLE: 4 ASYSTY: 0
  • Emil Zieliński

    Emil Zieliński

    18 lat, pomocnik

    MECZE: 5 GOLE: 1 ASYSTY: 0
  • Arkadiusz Maj

    Arkadiusz Maj

    18 lat, napastnik

    MECZE: 6 GOLE: 6 ASYSTY: 0
  • Dawid Szczuka

    Dawid Szczuka

    33 lat, napastnik

    MECZE: 6 GOLE: 1 ASYSTY: 0
  • Filip Drozd

    Filip Drozd

    25 lat, napastnik

    MECZE: 5 GOLE: 3 ASYSTY: 0
  • Patryk Wciślak

    Patryk Wciślak

    16 lat, napastnik

    MECZE: GOLE: ASYSTY:

NAJBLIŻSZE URODZINY

Jakub Gajewski

Jakub Gajewski

obrońca

DATA URODZIN: 16 października 1999

Sonda

Które miejsce zajmie Stal na zakończenie rundy jesiennej
Będziemy zdecydowanym liderem
Będziemy w pierwszej trójce, ale nie na pierwszym miejscu
Będziemy poza "podium"
Szczegóły / Archiwum

ZAPRZYJAŹNIENI

  • Tomasovia
  • PodkarpacieLive
  • Tęcza Kraśnik
  • Stal Poniatowa
  • Polska Piłka
  • Unia Nowa Sarzyna
2007 - 2017 © STALKRASNIK.PL | Projekt: Mateusz Jakubowski | Realizacja: Bartosz Słowianowski| IonicCMS |