Terminarz - FKS Stal Kraśnik
Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Terminarz - FKS Stal Kraśnik

Terminarz - III liga grupa IV - 2020 / 2021

1

Mecz Data Wynik
Siarka Tarnobrzeg vs. Wisłoka Dębica 01.08.2020; 17:00 0:1
Wisła Puławy vs. Wólczanka 01.08.2020; 17:00 2:1
Sokół Sieniawa vs. KSZO Ostrowiec 01.08.2020; 17:00 3:1
Orlęta Radzyń vs. Podlasie Biała P. 01.08.2020; 17:00 2:1
Cracovia II vs. Avia Świdnik 01.08.2020; 17:00 1:0
Stal Kraśnik vs. Korona II Kielce 02.08.2020; 16:00 1:2
Lewart Lubartów vs. Podhale Nowy Targ 02.08.2020; 17:00 0:1
Sandomierz vs. Chełmianka 02.08.2020; 17:00 3:1
KS Wiązownica vs. Hetman Zamość 02.08.2020; 17:00 3:0
ŁKS Łagów vs. Jutrzenka Giebułtów 02.08.2020; 17:00 0:1

2

Mecz Data Wynik
Avia Świdnik vs. Stal Stalowa W. 08.08.2020; 17:00 3:1
Podlasie Biała P. vs. Cracovia II 08.08.2020; 17:00 1:0
KSZO Ostrowiec vs. Orlęta Radzyń 08.08.2020; 17:00 2:0
Wólczanka vs. Sokół Sieniawa 08.08.2020; 17:00 2:3
Jutrzenka Giebułtów vs. Wisła Puławy 08.08.2020; 17:00 1:3
Korona II Kielce vs. ŁKS Łagów 08.08.2020; 17:00 0:2
Hetman Zamość vs. Stal Kraśnik 08.08.2020; 17:00 0:1
Chełmianka vs. KS Wiązownica 08.08.2020; 17:00 1:2
Wisłoka Dębica vs. Sandomierz 08.08.2020; 17:00 0:2
Lewart Lubartów vs. Siarka Tarnobrzeg 08.08.2020; 17:00 0:0

3

Mecz Data Wynik
Stal Kraśnik vs. Chełmianka 12.08.2020; 16:00 1:2
ŁKS Łagów vs. Hetman Zamość 12.08.2020; 17:00 2:1
Cracovia II vs. KSZO Ostrowiec 12.08.2020; 17:00 1:2
Sandomierz vs. Lewart Lubartów 12.08.2020; 18:00 4:0
KS Wiązownica vs. Wisłoka Dębica 12.08.2020; 18:00 2:3
Wisła Puławy vs. Korona II Kielce 12.08.2020; 18:00 3:2
Sokół Sieniawa vs. Jutrzenka Giebułtów 23.09.2020; 16:00 8:0
Orlęta Radzyń vs. Wólczanka 23.09.2020; 16:00 1:6
Stal Stalowa W. vs. Podlasie Biała P. 23.09.2020; 19:38 3:2
Siarka Tarnobrzeg vs. Podhale Nowy Targ 07.10.2020; 15:00 2:1

4

Mecz Data Wynik
Podhale Nowy Targ vs. Avia Świdnik 08.08.2020; 17:30 2:0
Wisłoka Dębica vs. Stal Kraśnik 15.08.2020; 17:30 1:2
Wólczanka vs. Cracovia II 16.08.2020; 17:00 1:0
Korona II Kielce vs. Sokół Sieniawa 16.08.2020; 17:00 1:2
Hetman Zamość vs. Wisła Puławy 16.08.2020; 17:00 1:5
Chełmianka vs. ŁKS Łagów 16.08.2020; 17:00 1:1
Lewart Lubartów vs. KS Wiązownica 16.08.2020; 17:00 4:1
Siarka Tarnobrzeg vs. Sandomierz 16.08.2020; 17:00 0:1
KSZO Ostrowiec vs. Stal Stalowa W. 30.09.2020; 15:30 1:2
Jutrzenka Giebułtów vs. Orlęta Radzyń 30.09.2020; 15:30 1:1

5

Mecz Data Wynik
KS Wiązownica vs. Siarka Tarnobrzeg 22.08.2020; 15:00 1:7
Stal Kraśnik vs. Lewart Lubartów 22.08.2020; 16:00 0:3
ŁKS Łagów vs. Wisłoka Dębica 22.08.2020; 16:00 3:1
Wisła Puławy vs. Chełmianka 22.08.2020; 16:00 2:1
Sokół Sieniawa vs. Hetman Zamość 22.08.2020; 16:00 3:0
Orlęta Radzyń vs. Korona II Kielce 22.08.2020; 16:00 3:1
Avia Świdnik vs. Podlasie Biała P. 22.08.2020; 16:00 6:1
Stal Stalowa W. vs. Wólczanka 22.08.2020; 16:00 4:3
Sandomierz vs. Podhale Nowy Targ 23.09.2020; 16:00 2:1
Jutrzenka Giebułtów vs. Cracovia II 07.10.2020; 15:30 2:2

6

Mecz Data Wynik
Korona II Kielce vs. Cracovia II 26.08.2020; 17:00 3:0
Hetman Zamość vs. Orlęta Radzyń 26.08.2020; 17:00 0:0
Chełmianka vs. Sokół Sieniawa 26.08.2020; 17:00 1:1
Wisłoka Dębica vs. Wisła Puławy 26.08.2020; 17:00 0:2
Lewart Lubartów vs. ŁKS Łagów 26.08.2020; 17:00 2:2
Siarka Tarnobrzeg vs. Stal Kraśnik 26.08.2020; 17:00 1:1
Sandomierz vs. KS Wiązownica 26.08.2020; 17:00 1:1
KSZO Ostrowiec vs. Avia Świdnik 26.08.2020; 19:00 0:1
Jutrzenka Giebułtów vs. Stal Stalowa W. 14.10.2020; 15:00 3:2
Podhale Nowy Targ vs. Podlasie Biała P. 04.11.2020; 13:00 2:1

7

Mecz Data Wynik
Podlasie Biała P. vs. KSZO Ostrowiec 29.08.2020; 12:00 3:2
Cracovia II vs. Hetman Zamość 29.08.2020; 17:00 2:1
Avia Świdnik vs. Wólczanka 29.08.2020; 17:00 2:4
KS Wiązownica vs. Podhale Nowy Targ 30.08.2020; 16:00 0:1
Stal Kraśnik vs. Sandomierz 30.08.2020; 16:00 3:4
ŁKS Łagów vs. Siarka Tarnobrzeg 30.08.2020; 17:00 1:1
Wisła Puławy vs. Lewart Lubartów 30.08.2020; 17:00 3:2
Sokół Sieniawa vs. Wisłoka Dębica 30.08.2020; 17:00 1:1
Orlęta Radzyń vs. Chełmianka 30.08.2020; 17:00 0:2
Stal Stalowa W. vs. Korona II Kielce 30.08.2020; 17:00 2:0

8

Mecz Data Wynik
Jutrzenka Giebułtów vs. Avia Świdnik 05.09.2020; 11:00 0:6
Wisłoka Dębica vs. Orlęta Radzyń 05.09.2020; 15:00 3:0
Lewart Lubartów vs. Sokół Sieniawa 05.09.2020; 16:00 2:2
Chełmianka vs. Cracovia II 05.09.2020; 16:30 0:0
Wólczanka vs. Podlasie Biała P. 05.09.2020; 17:00 3:3
Siarka Tarnobrzeg vs. Wisła Puławy 05.09.2020; 17:00 2:1
Hetman Zamość vs. Stal Stalowa W. 06.09.2020; 16:00 1:1
Podhale Nowy Targ vs. KSZO Ostrowiec 06.09.2020; 17:00 1:0
Sandomierz vs. ŁKS Łagów 06.09.2020; 17:00 1:1
KS Wiązownica vs. Stal Kraśnik 16.09.2020; 16:00 0:1

9

Mecz Data Wynik
Stal Kraśnik vs. Podhale Nowy Targ 09.09.2020; 16:00 2:2
Sokół Sieniawa vs. Siarka Tarnobrzeg 09.09.2020; 16:00 1:0
Orlęta Radzyń vs. Lewart Lubartów 09.09.2020; 16:00 2:1
Cracovia II vs. Wisłoka Dębica 09.09.2020; 16:00 0:1
Stal Stalowa W. vs. Chełmianka 09.09.2020; 16:00 0:1
Podlasie Biała P. vs. Jutrzenka Giebułtów 09.09.2020; 16:00 0:2
KSZO Ostrowiec vs. Wólczanka 09.09.2020; 16:00 0:1
Avia Świdnik vs. Korona II Kielce 09.09.2020; 16:00 6:1
Wisła Puławy vs. Sandomierz 09.09.2020; 17:00 3:2
ŁKS Łagów vs. KS Wiązownica 07.10.2020; 15:00 2:0

10

Mecz Data Wynik
Korona II Kielce vs. Podlasie Biała P. 12.09.2020; 14:00 8:0
Hetman Zamość vs. Avia Świdnik 12.09.2020; 15:00 0:3
Siarka Tarnobrzeg vs. Orlęta Radzyń 12.09.2020; 16:00 3:0
Sandomierz vs. Sokół Sieniawa 12.09.2020; 16:00 0:0
Stal Kraśnik vs. ŁKS Łagów 12.09.2020; 16:00 1:2
Podhale Nowy Targ vs. Wólczanka 12.09.2020; 16:30 2:2
Wisłoka Dębica vs. Stal Stalowa W. 12.09.2020; 16:30 0:2
Jutrzenka Giebułtów vs. KSZO Ostrowiec 13.09.2020; 11:00 0:4
KS Wiązownica vs. Wisła Puławy 13.09.2020; 15:00 1:4
Lewart Lubartów vs. Cracovia II 13.09.2020; 16:30 1:1

11

Mecz Data Wynik
Podlasie Biała P. vs. Hetman Zamość 19.09.2020; 15:00 5:2
Wisła Puławy vs. Stal Kraśnik 19.09.2020; 16:00 2:0
Orlęta Radzyń vs. Sandomierz 19.09.2020; 16:00 0:0
Avia Świdnik vs. Chełmianka 19.09.2020; 16:00 5:1
KSZO Ostrowiec vs. Korona II Kielce 19.09.2020; 16:00 1:2
Wólczanka vs. Jutrzenka Giebułtów 19.09.2020; 16:00 3:0
Stal Stalowa W. vs. Lewart Lubartów 19.09.2020; 16:00 0:0
ŁKS Łagów vs. Podhale Nowy Targ 20.09.2020; 15:00 3:2
Sokół Sieniawa vs. KS Wiązownica 20.09.2020; 15:00 0:0
Siarka Tarnobrzeg vs. Cracovia II 20.09.2020; 15:00 1:0

12

Mecz Data Wynik
Hetman Zamość vs. KSZO Ostrowiec 26.09.2020; 12:00 1:4
Stal Kraśnik vs. Sokół Sieniawa 26.09.2020; 15:00 0:0
Podhale Nowy Targ vs. Jutrzenka Giebułtów 26.09.2020; 16:00 2:0
Chełmianka vs. Podlasie Biała P. 26.09.2020; 16:00 3:1
Wisłoka Dębica vs. Avia Świdnik 26.09.2020; 16:00 0:0
Siarka Tarnobrzeg vs. Stal Stalowa W. 26.09.2020; 16:00 1:4
Korona II Kielce vs. Wólczanka 27.09.2020; 12:00 1:2
Sandomierz vs. Cracovia II 27.09.2020; 15:00 2:1
KS Wiązownica vs. Orlęta Radzyń 27.09.2020; 15:00 1:3
ŁKS Łagów vs. Wisła Puławy 27.09.2020; 15:00 1:3

13

Mecz Data Wynik
KS Wiązownica vs. Cracovia II 03.10.2020; 13:00 2:1
Podlasie Biała P. vs. Wisłoka Dębica 03.10.2020; 14:00 0:0
Wisła Puławy vs. Podhale Nowy Targ 03.10.2020; 15:00 2:2
Avia Świdnik vs. Lewart Lubartów 03.10.2020; 15:00 0:0
Wólczanka vs. Hetman Zamość 03.10.2020; 15:30 6:1
KSZO Ostrowiec vs. Chełmianka 03.10.2020; 16:30 2:0
Stal Stalowa W. vs. Sandomierz 03.10.2020; 18:00 0:1
Orlęta Radzyń vs. Stal Kraśnik 04.10.2020; 15:00 1:3
Sokół Sieniawa vs. ŁKS Łagów 04.10.2020; 15:00 2:0
Jutrzenka Giebułtów vs. Korona II Kielce 04.11.2020; 13:00 6:1

14

Mecz Data Wynik
Hetman Zamość vs. Jutrzenka Giebułtów 10.10.2020; 12:00 2:2
KS Wiązownica vs. Stal Stalowa W. 10.10.2020; 14:00 0:6
Stal Kraśnik vs. Cracovia II 10.10.2020; 15:00 0:3
Wisła Puławy vs. Sokół Sieniawa 10.10.2020; 15:00 1:1
Siarka Tarnobrzeg vs. Avia Świdnik 10.10.2020; 15:00 2:1
Lewart Lubartów vs. Podlasie Biała P. 10.10.2020; 15:00 2:0
Chełmianka vs. Wólczanka 10.10.2020; 15:00 0:1
Wisłoka Dębica vs. KSZO Ostrowiec 10.10.2020; 15:30 1:1
Podhale Nowy Targ vs. Korona II Kielce 10.10.2020; 15:30 3:0
ŁKS Łagów vs. Orlęta Radzyń 11.10.2020; 15:00 4:1

15

Mecz Data Wynik
Jutrzenka Giebułtów vs. Chełmianka 17.10.2020; 11:00 0:1
Cracovia II vs. ŁKS Łagów 17.10.2020; 14:00 2:0
Korona II Kielce vs. Hetman Zamość 17.10.2020; 14:00 1:1
Wólczanka vs. Wisłoka Dębica 17.10.2020; 14:00 2:1
Podlasie Biała P. vs. Siarka Tarnobrzeg 17.10.2020; 14:00 3:2
Stal Stalowa W. vs. Stal Kraśnik 17.10.2020; 14:30 2:0
Orlęta Radzyń vs. Wisła Puławy 17.10.2020; 15:00 0:4
KSZO Ostrowiec vs. Lewart Lubartów 17.10.2020; 15:00 2:0
Avia Świdnik vs. Sandomierz 17.10.2020; 15:00 2:2
Sokół Sieniawa vs. Podhale Nowy Targ 18.10.2020; 14:00 2:1

16

Mecz Data Wynik
Lewart Lubartów vs. Wólczanka 24.10.2020; 14:00 2:0
Wisłoka Dębica vs. Jutrzenka Giebułtów 24.10.2020; 15:00 3:1
Podhale Nowy Targ vs. Hetman Zamość 24.10.2020; 15:00 1:2
Wisła Puławy vs. Cracovia II 24.10.2020; 18:00 4:1
KS Wiązownica vs. Avia Świdnik 25.10.2020; 14:00 1:1
Siarka Tarnobrzeg vs. KSZO Ostrowiec 25.10.2020; 14:00 2:2
Sokół Sieniawa vs. Orlęta Radzyń 18.11.2020; 13:00 4:3
Sandomierz vs. Podlasie Biała P. 18.11.2020; 13:00 2:2
Chełmianka vs. Korona II Kielce 28.11.2020; 12:30 3:4
ŁKS Łagów vs. Stal Stalowa W. 29.11.2020; 12:30 1:4

17

Mecz Data Wynik
Jutrzenka Giebułtów vs. Lewart Lubartów 31.10.2020; 11:00 1:3
Stal Stalowa W. vs. Wisła Puławy 31.10.2020; 13:00 0:3
Orlęta Radzyń vs. Podhale Nowy Targ 31.10.2020; 13:00 0:2
Korona II Kielce vs. Wisłoka Dębica 31.10.2020; 13:00 0:3
Wólczanka vs. Siarka Tarnobrzeg 31.10.2020; 13:00 1:2
Avia Świdnik vs. Stal Kraśnik 31.10.2020; 13:00 3:1
KSZO Ostrowiec vs. Sandomierz 04.11.2020; 13:30 3:1
Cracovia II vs. Sokół Sieniawa 25.11.2020; 13:00 1:2
Hetman Zamość vs. Chełmianka 25.11.2020; 13:00 2:7
Podlasie Biała P. vs. KS Wiązownica 05.12.2020; 12:00

18

Mecz Data Wynik
Orlęta Radzyń vs. Cracovia II 07.11.2020; 13:00 2:1
ŁKS Łagów vs. Avia Świdnik 07.11.2020; 13:00 1:4
Siarka Tarnobrzeg vs. Jutrzenka Giebułtów 07.11.2020; 13:00 6:1
Lewart Lubartów vs. Korona II Kielce 07.11.2020; 13:00 1:1
Podhale Nowy Targ vs. Chełmianka 07.11.2020; 13:00 3:2
Sandomierz vs. Wólczanka 08.11.2020; 12:00 1:0
Sokół Sieniawa vs. Stal Stalowa W. 08.11.2020; 13:00 1:0
KS Wiązownica vs. KSZO Ostrowiec 08.11.2020; 13:30 3:2
Wisłoka Dębica vs. Hetman Zamość 08.11.2020; 14:00 5:1
Stal Kraśnik vs. Podlasie Biała P. 29.11.2020; 12:30 4:1

19

Mecz Data Wynik
Jutrzenka Giebułtów vs. Sandomierz 11.11.2020; 11:00 3:3
Korona II Kielce vs. Siarka Tarnobrzeg 11.11.2020; 12:00 4:1
Chełmianka vs. Wisłoka Dębica 11.11.2020; 13:00 0:0
Hetman Zamość vs. Lewart Lubartów 11.11.2020; 13:00 0:2
Wólczanka vs. KS Wiązownica 11.11.2020; 13:00 1:0
Podlasie Biała P. vs. ŁKS Łagów 11.11.2020; 13:00 0:2
Avia Świdnik vs. Wisła Puławy 11.11.2020; 13:00 1:1
Stal Stalowa W. vs. Orlęta Radzyń 11.11.2020; 14:00 2:1
Cracovia II vs. Podhale Nowy Targ 11.11.2020; 14:00 5:1
KSZO Ostrowiec vs. Stal Kraśnik 25.11.2020; 13:00 1:0

20

Mecz Data Wynik
Siarka Tarnobrzeg vs. Hetman Zamość 14.11.2020; 13:00 4:1
Sandomierz vs. Korona II Kielce 14.11.2020; 13:00 1:2
Podhale Nowy Targ vs. Wisłoka Dębica 14.11.2020; 13:30 1:1
Cracovia II vs. Stal Stalowa W. 14.11.2020; 16:00 0:3
Lewart Lubartów vs. Chełmianka 15.11.2020; 13:00 0:2
KS Wiązownica vs. Jutrzenka Giebułtów 15.11.2020; 13:00 1:0
ŁKS Łagów vs. KSZO Ostrowiec 15.11.2020; 13:00 1:3
Sokół Sieniawa vs. Avia Świdnik 15.11.2020; 13:00 0:1
Wisła Puławy vs. Podlasie Biała P. 15.11.2020; 14:00 6:0
Stal Kraśnik vs. Wólczanka 17.11.2020; 13:00 1:1

21

Mecz Data Wynik
Jutrzenka Giebułtów vs. Stal Kraśnik 21.11.2020; 11:00 1:3
Podlasie Biała P. vs. Sokół Sieniawa 21.11.2020; 12:00 1:2
Korona II Kielce vs. KS Wiązownica 21.11.2020; 12:00 3:4
Hetman Zamość vs. Sandomierz 21.11.2020; 12:00 1:3
Avia Świdnik vs. Orlęta Radzyń 21.11.2020; 13:00 1:1
KSZO Ostrowiec vs. Wisła Puławy 21.11.2020; 13:00 1:0
Wisłoka Dębica vs. Lewart Lubartów 21.11.2020; 13:00 1:1
Stal Stalowa W. vs. Podhale Nowy Targ 21.11.2020; 13:00 2:1
ŁKS Łagów vs. Wólczanka 22.11.2020; 13:00 0:3
Chełmianka vs. Siarka Tarnobrzeg 22.11.2020; 13:00 4:2
Filtrowanie
Stal

WYWIADY

Wywiad

11.04.2019; 07:22
TABELA III LIGI
/
TABELA I LWJm
  • 1. Wisła Puławy 20 34 48
  • 2. Sokół Sieniawa 20 22 43
  • 3. Stal Stalowa W. 20 17 38
  • 4. Sandomierz 20 12 37
  • 5. Avia Świdnik 20 26 36
  • 6. Wólczanka 20 17 36
  • 15. Stal Kraśnik 20 -7 22
  • 1. Górnik II Łęczna jm. 14 59 34
  • 2. Stal Kraśnik jm 14 33 34
  • 3. Avia Świdnik 14 2 22
  • 4. Sygnał Lublin 14 1 22
  • 5. Tomasovia 14 13 21
  • 6. Orlęta Radzyń 14 -24 16
  • 7. Chełmianka 14 -45 12
  • 8. Widok II SP 51 Lublin 14 -39 4
STRZELCY
/
ŻÓŁTE KARTKI
  • 1.Dariusz Cygan6
  • 2.Adrian Popiołek5
  • 3.Adrian Cybula3
  • 4.Bartosz Dyszy3
  • 1.Julien Tadrowski7
  • 2.Adrian Popiołek5
  • 3.Jakub Czelej4
  • Jakub Borusiński

    Jakub Borusiński

    21 lat, bramkarz

    MECZE: 20 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 1
  • Paweł Rabin

    Paweł Rabin

    19 lat, bramkarz

    MECZE: 0 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Bartosz Dyszy

    Bartosz Dyszy

    23 lat, obrońca

    MECZE: 10 GOLE: 3 ŻÓŁTE KARTKI: 1
  • Jakub Gajewski

    Jakub Gajewski

    21 lat, obrońca

    MECZE: 18 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 4
  • Jakub Pacocha

    Jakub Pacocha

    20 lat, obrońca

    MECZE: 11 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 1
  • Julien Tadrowski

    Julien Tadrowski

    27 lat, obrońca

    MECZE: 16 GOLE: 2 ŻÓŁTE KARTKI: 7
  • Przemysław Dwórzyński

    Przemysław Dwórzyński

    22 lat, obrońca

    MECZE: 7 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 1
  • Adrian Kisiel

    Adrian Kisiel

    19 lat, pomocnik

    MECZE: 0 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Adrian Popiołek

    Adrian Popiołek

    23 lat, pomocnik

    MECZE: 17 GOLE: 5 ŻÓŁTE KARTKI: 5
  • Ernest Skrzyński

    Ernest Skrzyński

    20 lat, pomocnik

    MECZE: 19 GOLE: 1 ŻÓŁTE KARTKI: 1
  • Jakub Czelej

    Jakub Czelej

    23 lat, pomocnik

    MECZE: 17 GOLE: 1 ŻÓŁTE KARTKI: 4
  • Jarosław Kurkiewicz

    Jarosław Kurkiewicz

    19 lat, pomocnik

    MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 1
  • Kacper Wójtowicz

    Kacper Wójtowicz

    18 lat, pomocnik

    MECZE: 66 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Kamil Bartoś

    Kamil Bartoś

    18 lat, pomocnik

    MECZE: 17 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 4
  • Krystian Michalak

    Krystian Michalak

    32 lat, pomocnik

    MECZE: 20 GOLE: 1 ŻÓŁTE KARTKI: 2
  • Krystian Pietrzyk

    Krystian Pietrzyk

    16 lat, pomocnik

    MECZE: 2 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Mateusz Latosiewicz

    Mateusz Latosiewicz

    15 lat, pomocnik

    MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Michał Misiak

    Michał Misiak

    23 lat, pomocnik

    MECZE: 10 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 2
  • Adam Zawierucha

    Adam Zawierucha

    24 lat, napastnik

    MECZE: 19 GOLE: 3 ŻÓŁTE KARTKI: 4
  • Adrian Cybula

    Adrian Cybula

    19 lat, napastnik

    MECZE: 10 GOLE: 3 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Daniel Ruiz Romera

    Daniel Ruiz Romera

    21 lat, napastnik

    MECZE: 11 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 2
  • Dariusz Cygan

    Dariusz Cygan

    20 lat, napastnik

    MECZE: 20 GOLE: 6 ŻÓŁTE KARTKI: 3
  • Kacper Nastałek

    Kacper Nastałek

    21 lat, napastnik

    MECZE: 18 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Kamil Wolski

    Kamil Wolski

    24 lat, napastnik

    MECZE: 16 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 1

PARTNER

Lubelskie

SPONSORZY

  • Lubelskie- Smakuj Życie
  • ERKADO
  • Miasto Kraśnik
  • PBF FŁT Kraśnik
  • Fantazja
  • PBI
  • Golińska
  • Julia i Szymon
  • Darex
2007 - 2020 © STALKRASNIK.PL | Projekt: Mateusz Jakubowski | Realizacja: Bartosz Sławianowski| IonicCMS |