Terminarz - FKS Stal Kraśnik
Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Terminarz - FKS Stal Kraśnik

Terminarz - III liga grupa IV - 2019 / 2020

1

Mecz Data Wynik
Hutnik Kraków vs. Wólczanka 10.08.2019; 17:00 1:2
KSZO Ostrowiec vs. Avia Świdnik 10.08.2019; 17:00 3:1
Sokół Sieniawa vs. Chełmianka 11.08.2019; 17:00 1:0
Wisła Puławy vs. Jutrzenka Giebułtów 11.08.2019; 17:00 3:0
Siarka Tarnobrzeg vs. Sandomierz 11.08.2019; 17:00 2:1
Wisłoka Dębica vs. Podhale Nowy Targ 11.08.2019; 17:00 0:0
Hetman Zamość vs. Orlęta Radzyń 11.08.2019; 17:00 1:1
Stal Kraśnik vs. Motor Lublin 11.08.2019; 17:00 2:1
Korona II Kielce vs. Podlasie Biała P. 11.09.2019; 16:00 6:2

2

Mecz Data Wynik
Podhale Nowy Targ vs. KSZO Ostrowiec 14.08.2019; 17:00 1:0
Jutrzenka Giebułtów vs. Siarka Tarnobrzeg 15.08.2019; 13:00 1:4
Chełmianka vs. Motor Lublin 15.08.2019; 17:00 1:1
Orlęta Radzyń vs. Stal Kraśnik 15.08.2019; 17:00 2:1
Avia Świdnik vs. Hetman Zamość 15.08.2019; 17:00 1:0
Wólczanka vs. Wisłoka Dębica 15.08.2019; 17:00 0:0
Podlasie Biała P. vs. Hutnik Kraków 15.08.2019; 17:00 0:2
Sandomierz vs. Korona II Kielce 15.08.2019; 17:00 1:2
Sokół Sieniawa vs. Wisła Puławy 15.08.2019; 17:00 1:0

3

Mecz Data Wynik
Hetman Zamość vs. Podhale Nowy Targ 18.08.2019; 16:00 2:1
Wisła Puławy vs. Chełmianka 18.08.2019; 17:00 0:0
Siarka Tarnobrzeg vs. Sokół Sieniawa 18.08.2019; 17:00 2:0
Korona II Kielce vs. Jutrzenka Giebułtów 18.08.2019; 17:00 2:0
Hutnik Kraków vs. Sandomierz 18.08.2019; 17:00 3:3
Wisłoka Dębica vs. Podlasie Biała P. 18.08.2019; 17:00 4:1
KSZO Ostrowiec vs. Wólczanka 18.08.2019; 17:00 1:1
Stal Kraśnik vs. Avia Świdnik 18.08.2019; 17:00 5:0
Motor Lublin vs. Orlęta Radzyń 18.08.2019; 17:00 0:0

4

Mecz Data Wynik
Jutrzenka Giebułtów vs. Hutnik Kraków 24.08.2019; 13:00 0:1
Chełmianka vs. Orlęta Radzyń 24.08.2019; 17:00 2:0
Avia Świdnik vs. Motor Lublin 24.08.2019; 17:00 1:1
Podhale Nowy Targ vs. Stal Kraśnik 24.08.2019; 17:00 1:2
Wólczanka vs. Hetman Zamość 24.08.2019; 17:00 1:2
Podlasie Biała P. vs. KSZO Ostrowiec 24.08.2019; 17:00 3:1
Sandomierz vs. Wisłoka Dębica 24.08.2019; 17:00 1:1
Sokół Sieniawa vs. Korona II Kielce 24.08.2019; 17:00 1:1
Wisła Puławy vs. Siarka Tarnobrzeg 24.08.2019; 17:00 1:1

5

Mecz Data Wynik
Siarka Tarnobrzeg vs. Chełmianka 28.08.2019; 17:00 4:1
Korona II Kielce vs. Wisła Puławy 28.08.2019; 17:00 0:1
Hutnik Kraków vs. Sokół Sieniawa 28.08.2019; 17:00 3:1
Wisłoka Dębica vs. Jutrzenka Giebułtów 28.08.2019; 17:00 0:2
KSZO Ostrowiec vs. Sandomierz 28.08.2019; 17:00 0:2
Hetman Zamość vs. Podlasie Biała P. 28.08.2019; 17:00 4:0
Stal Kraśnik vs. Wólczanka 28.08.2019; 17:00 0:2
Motor Lublin vs. Podhale Nowy Targ 28.08.2019; 17:00 2:1
Orlęta Radzyń vs. Avia Świdnik 28.08.2019; 17:00 2:1

6

Mecz Data Wynik
Jutrzenka Giebułtów vs. KSZO Ostrowiec 31.08.2019; 12:00 1:3
Podhale Nowy Targ vs. Orlęta Radzyń 31.08.2019; 17:00 2:1
Podlasie Biała P. vs. Stal Kraśnik 31.08.2019; 17:00 1:5
Siarka Tarnobrzeg vs. Korona II Kielce 31.08.2019; 17:00 1:2
Chełmianka vs. Avia Świdnik 01.09.2019; 15:00 2:2
Wólczanka vs. Motor Lublin 01.09.2019; 16:00 0:0
Sandomierz vs. Hetman Zamość 01.09.2019; 17:00 3:3
Sokół Sieniawa vs. Wisłoka Dębica 01.09.2019; 17:00 1:0
Wisła Puławy vs. Hutnik Kraków 01.09.2019; 17:00 3:2

7

Mecz Data Wynik
KSZO Ostrowiec vs. Sokół Sieniawa 05.09.2019; 17:00 1:0
Korona II Kielce vs. Chełmianka 07.09.2019; 16:00 2:0
Hutnik Kraków vs. Siarka Tarnobrzeg 07.09.2019; 17:00 1:1
Orlęta Radzyń vs. Wólczanka 07.09.2019; 17:00 0:0
Wisłoka Dębica vs. Wisła Puławy 08.09.2019; 17:00 4:2
Hetman Zamość vs. Jutrzenka Giebułtów 08.09.2019; 17:00 2:0
Stal Kraśnik vs. Sandomierz 08.09.2019; 17:00 1:1
Avia Świdnik vs. Podhale Nowy Targ 08.09.2019; 17:00 1:0
Motor Lublin vs. Podlasie Biała P. 25.09.2019; 18:00 4:1

8

Mecz Data Wynik
Jutrzenka Giebułtów vs. Stal Kraśnik 14.09.2019; 13:00 1:1
Siarka Tarnobrzeg vs. Wisłoka Dębica 14.09.2019; 16:00 1:1
Korona II Kielce vs. Hutnik Kraków 14.09.2019; 16:00 5:1
Chełmianka vs. Podhale Nowy Targ 15.09.2019; 15:00 1:1
Wólczanka vs. Avia Świdnik 15.09.2019; 16:00 0:1
Sandomierz vs. Motor Lublin 15.09.2019; 16:00 0:2
Sokół Sieniawa vs. Hetman Zamość 15.09.2019; 16:00 2:1
Wisła Puławy vs. KSZO Ostrowiec 15.09.2019; 16:00 1:1
Orlęta Radzyń vs. Podlasie Biała P. 16.10.2019; 15:30 1:1

9

Mecz Data Wynik
Podhale Nowy Targ vs. Wólczanka 20.09.2019; 16:00 1:2
KSZO Ostrowiec vs. Siarka Tarnobrzeg 20.09.2019; 19:29 0:0
Jutrzenka Giebułtów vs. Motor Lublin 21.09.2019; 12:00 1:0
Hetman Zamość vs. Wisła Puławy 21.09.2019; 13:00 1:1
Chełmianka vs. Hutnik Kraków 21.09.2019; 15:00 2:3
Wisłoka Dębica vs. Korona II Kielce 21.09.2019; 16:00 1:1
Orlęta Radzyń vs. Sandomierz 21.09.2019; 16:00 0:1
Avia Świdnik vs. Podlasie Biała P. 21.09.2019; 16:00 4:2
Stal Kraśnik vs. Sokół Sieniawa 22.09.2019; 16:00 1:0

10

Mecz Data Wynik
Jutrzenka Giebułtów vs. Orlęta Radzyń 28.09.2019; 12:00 1:1
Korona II Kielce vs. KSZO Ostrowiec 28.09.2019; 13:00 1:0
Podlasie Biała P. vs. Podhale Nowy Targ 28.09.2019; 14:00 2:2
Wisła Puławy vs. Stal Kraśnik 28.09.2019; 16:00 0:1
Siarka Tarnobrzeg vs. Hetman Zamość 28.09.2019; 16:00 2:0
Chełmianka vs. Wólczanka 29.09.2019; 15:00 1:4
Hutnik Kraków vs. Wisłoka Dębica 29.09.2019; 15:00 0:0
Sandomierz vs. Avia Świdnik 29.09.2019; 16:00 0:2
Sokół Sieniawa vs. Motor Lublin 29.09.2019; 16:00 0:0

11

Mecz Data Wynik
Avia Świdnik vs. Jutrzenka Giebułtów 05.10.2019; 13:00 1:1
Wólczanka vs. Podlasie Biała P. 05.10.2019; 14:00 2:2
KSZO Ostrowiec vs. Hutnik Kraków 05.10.2019; 15:00 2:2
Orlęta Radzyń vs. Sokół Sieniawa 05.10.2019; 15:00 0:2
Podhale Nowy Targ vs. Sandomierz 05.10.2019; 15:00 1:0
Motor Lublin vs. Wisła Puławy 05.10.2019; 17:00 4:1
Hetman Zamość vs. Korona II Kielce 06.10.2019; 15:00 2:3
Stal Kraśnik vs. Siarka Tarnobrzeg 06.10.2019; 15:00 0:0
Wisłoka Dębica vs. Chełmianka 06.10.2019; 15:30 3:0

12

Mecz Data Wynik
Jutrzenka Giebułtów vs. Podhale Nowy Targ 12.10.2019; 12:00 0:0
Chełmianka vs. Podlasie Biała P. 12.10.2019; 15:00 2:2
Sandomierz vs. Wólczanka 12.10.2019; 15:00 0:0
Wisła Puławy vs. Orlęta Radzyń 12.10.2019; 15:00 0:0
Siarka Tarnobrzeg vs. Motor Lublin 12.10.2019; 15:00 1:2
Hutnik Kraków vs. Hetman Zamość 12.10.2019; 15:00 2:0
Wisłoka Dębica vs. KSZO Ostrowiec 12.10.2019; 15:30 2:0
Korona II Kielce vs. Stal Kraśnik 13.10.2019; 13:00 0:2
Sokół Sieniawa vs. Avia Świdnik 13.10.2019; 15:00 2:2

13

Mecz Data Wynik
Podhale Nowy Targ vs. Sokół Sieniawa 19.10.2019; 14:00
Wólczanka vs. Jutrzenka Giebułtów 19.10.2019; 14:00
KSZO Ostrowiec vs. Chełmianka 19.10.2019; 15:00
Hetman Zamość vs. Wisłoka Dębica 19.10.2019; 15:00
Avia Świdnik vs. Wisła Puławy 19.10.2019; 15:00
Podlasie Biała P. vs. Sandomierz 19.10.2019; 15:00
Motor Lublin vs. Korona II Kielce 19.10.2019; 17:00
Stal Kraśnik vs. Hutnik Kraków 20.10.2019; 15:00
Orlęta Radzyń vs. Siarka Tarnobrzeg 20.10.2019; 15:00

14

Mecz Data Wynik
Jutrzenka Giebułtów vs. Podlasie Biała P. 26.10.2019; 13:00
Siarka Tarnobrzeg vs. Avia Świdnik 26.10.2019; 14:00
Wisła Puławy vs. Podhale Nowy Targ 26.10.2019; 15:00
Korona II Kielce vs. Orlęta Radzyń 26.10.2019; 15:00
Hutnik Kraków vs. Motor Lublin 26.10.2019; 15:00
KSZO Ostrowiec vs. Hetman Zamość 26.10.2019; 15:00
Chełmianka vs. Sandomierz 27.10.2019; 14:00
Sokół Sieniawa vs. Wólczanka 27.10.2019; 15:00
Wisłoka Dębica vs. Stal Kraśnik 27.10.2019; 15:00

15

Mecz Data Wynik
Podhale Nowy Targ vs. Siarka Tarnobrzeg 02.11.2019; 13:00
Wólczanka vs. Wisła Puławy 02.11.2019; 13:00
Podlasie Biała P. vs. Sokół Sieniawa 02.11.2019; 13:00
Hetman Zamość vs. Chełmianka 02.11.2019; 14:00
Motor Lublin vs. Wisłoka Dębica 02.11.2019; 14:00
Avia Świdnik vs. Korona II Kielce 02.11.2019; 14:00
Stal Kraśnik vs. KSZO Ostrowiec 03.11.2019; 14:00
Orlęta Radzyń vs. Hutnik Kraków 03.11.2019; 14:00
Sandomierz vs. Jutrzenka Giebułtów 03.11.2019; 14:00

16

Mecz Data Wynik
Wisła Puławy vs. Podlasie Biała P. 09.11.2019; 14:00
Siarka Tarnobrzeg vs. Wólczanka 09.11.2019; 14:00
Korona II Kielce vs. Podhale Nowy Targ 09.11.2019; 14:00
Hutnik Kraków vs. Avia Świdnik 09.11.2019; 14:00
KSZO Ostrowiec vs. Motor Lublin 09.11.2019; 17:00
Hetman Zamość vs. Stal Kraśnik 10.11.2019; 13:00
Chełmianka vs. Jutrzenka Giebułtów 10.11.2019; 14:00
Sokół Sieniawa vs. Sandomierz 10.11.2019; 14:00
Wisłoka Dębica vs. Orlęta Radzyń 10.11.2019; 14:00

17

Mecz Data Wynik
Orlęta Radzyń vs. KSZO Ostrowiec 16.11.2019; 13:00
Podhale Nowy Targ vs. Hutnik Kraków 16.11.2019; 13:00
Wólczanka vs. Korona II Kielce 16.11.2019; 13:00
Jutrzenka Giebułtów vs. Sokół Sieniawa 16.11.2019; 13:00
Motor Lublin vs. Hetman Zamość 16.11.2019; 14:00
Avia Świdnik vs. Wisłoka Dębica 16.11.2019; 14:00
Podlasie Biała P. vs. Siarka Tarnobrzeg 17.11.2019; 13:00
Sandomierz vs. Wisła Puławy 17.11.2019; 13:00
Stal Kraśnik vs. Chełmianka 17.11.2019; 14:00
Filtrowanie
Stal

WYWIADY

Wywiad

11.04.2019; 07:22
TABELA III LIGI
/
TABELA I LWJm
  • 1. Korona II Kielce 12 13 26
  • 2. Stal Kraśnik 12 12 24
  • 3. Siarka Tarnobrzeg 12 9 20
  • 4. Motor Lublin 12 8 20
  • 5. Hutnik Kraków 12 2 19
  • 6. Avia Świdnik 12 -1 19
  • 7. Wisłoka Dębica 12 7 18
  • 1. Wisła Puławy 10 37 25
  • 2. TOP54 B.P. 10 19 24
  • 3. Lublinianka 9 7 16
  • 4. Chełmianka 10 -7 15
  • 5. Stal Kraśnik jm 10 -9 13
  • 6. Łada Biłgoraj 10 -19 7
  • 7. UKS Widok SP 51 9 -12 5
  • 8. MOSiR Lubartów 10 -16 4
STRZELCY
/
ŻÓŁTE KARTKI
  • 1.Rafał Król13
  • 2.Kamil Król1
  • 3.Kacper Nastałek1
  • 1.Marcin Świech7
  • 2.Kamil Król6
  • 3.Julien Tadrowski5
  • Jakub Borusiński

    Jakub Borusiński

    20 lat, bramkarz

    MECZE: 9 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Maciej Poleszak

    Maciej Poleszak

    17 lat, bramkarz

    MECZE: GOLE: ŻÓŁTE KARTKI:
  • Sebastian Ciołek

    Sebastian Ciołek

    28 lat, bramkarz

    MECZE: 4 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Jakub Gajewski

    Jakub Gajewski

    20 lat, obrońca

    MECZE: 10 GOLE: 1 ŻÓŁTE KARTKI: 1
  • Julien Tadrowski

    Julien Tadrowski

    26 lat, obrońca

    MECZE: 11 GOLE: 1 ŻÓŁTE KARTKI: 5
  • Kamil Bartoś

    Kamil Bartoś

    17 lat, obrońca

    MECZE: GOLE: ŻÓŁTE KARTKI:
  • Łukasz Mazurek

    Łukasz Mazurek

    27 lat, obrońca

    MECZE: 11 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 4
  • Marcin Świech

    Marcin Świech

    25 lat, obrońca

    MECZE: 11 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 7
  • Radosław Śledzicki

    Radosław Śledzicki

    18 lat, obrońca

    MECZE: GOLE: ŻÓŁTE KARTKI:
  • Władysław Kudriawcew

    Władysław Kudriawcew

    27 lat, obrońca

    MECZE: 11 GOLE: 1 ŻÓŁTE KARTKI: 4
  • Adrian Kisiel

    Adrian Kisiel

    18 lat, pomocnik

    MECZE: GOLE: ŻÓŁTE KARTKI:
  • Adrian Popiołek

    Adrian Popiołek

    22 lat, pomocnik

    MECZE: 10 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 1
  • Anton Lutsyk

    Anton Lutsyk

    32 lat, pomocnik

    MECZE: 4 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 3
  • Ernest Skrzyński

    Ernest Skrzyński

    19 lat, pomocnik

    MECZE: 10 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Jakub Czelej

    Jakub Czelej

    21 lat, pomocnik

    MECZE: 11 GOLE: 1 ŻÓŁTE KARTKI: 4
  • Jakub Kmita

    Jakub Kmita

    18 lat, pomocnik

    MECZE: 4 GOLE: 1 ŻÓŁTE KARTKI: 1
  • Jakub Zieliński

    Jakub Zieliński

    18 lat, pomocnik

    MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Kacper Wójtowicz

    Kacper Wójtowicz

    17 lat, pomocnik

    MECZE: GOLE: ŻÓŁTE KARTKI:
  • Krystian Michalak

    Krystian Michalak

    31 lat, pomocnik

    MECZE: 6 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Maciej Welman

    Maciej Welman

    21 lat, pomocnik

    MECZE: GOLE: ŻÓŁTE KARTKI:
  • Michał Misiak

    Michał Misiak

    22 lat, pomocnik

    MECZE: 5 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 1
  • Michał Wawryszczuk

    Michał Wawryszczuk

    22 lat, pomocnik

    MECZE: 10 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 3
  • Paweł Kaczmarek

    Paweł Kaczmarek

    34 lat, pomocnik

    MECZE: 12 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 2
  • Rafał Król

    Rafał Król

    30 lat, pomocnik

    MECZE: 11 GOLE: 13 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Arkadiusz Maj

    Arkadiusz Maj

    20 lat, napastnik

    MECZE: 7 GOLE: 1 ŻÓŁTE KARTKI: 1
  • Dariusz Cygan

    Dariusz Cygan

    19 lat, napastnik

    MECZE: 5 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 1
  • Kacper Nastałek

    Kacper Nastałek

    20 lat, napastnik

    MECZE: 6 GOLE: 1 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Kamil Król

    Kamil Król

    32 lat, napastnik

    MECZE: 11 GOLE: 1 ŻÓŁTE KARTKI: 6

NAJBLIŻSZE URODZINY

Jakub Czelej

Jakub Czelej

pomocnik

DATA URODZIN: 24 października 1997

PARTNER

Lubelskie

SPONSORZY

  • Lubelskie- Smakuj Życie
  • ERKADO
  • Miasto Kraśnik
  • PBF FŁT Kraśnik
  • Fantazja
  • Sprytna Kuchnia
  • Golińska
  • Julia i Szymon
2007 - 2019 © STALKRASNIK.PL | Projekt: Mateusz Jakubowski | Realizacja: Bartosz Sławianowski| IonicCMS |